Detailing

Čo je detailing?

Okolo detailingu existuje množstvo definícií, ale pre nás je detailing o starostlivosti, ktorá dokáže dodať autu vzhľad nového vozidla. Ako už slovo detailing napovedá, ide o činnosť, kde sa vykonáva niečo do detailu, v tomto prípade čistenie a ochrana vozidla. Ide teda a dokonalú exterierovú a interierovú starostlivosť, ktorá sa v zásade nedá vykonať behom jedného dňa. Rozsah detailingu záleží od stavu vozidla a požiadavkám zákazníka. Pre nové a veľmi dobré udržiavané autá je vhodný náš program Premium, pre kompletnú renováciu vzľadu a dokonalú ochranu odporúčame program Ultimate s ochranou Ceramic PRO 9H.

Prečítajte si viac o detailingu od jedneho z najleších detailérov v Čechách:
Matěj Vepřek: Fenomén jménem detailing

V detailingu rozhodne nejde iba o leštenie laku, ale táto činnosť je dôležitou súčasťou, a preto si ju predstavíme trocha bližšie.

Leštenie laku

K detailingu neodlúčiteľne patrí aj leštenie laku. Poškodený lak môžete mať z automatických umyvárok, neodborným ručným umývaním, škrabance z parkovísk, alebo vandalizmu, ktoré celkovo kazia vzhľad vozidla. Na poškodenom laku, na ktorom sa nachádzajú škrabance, hologramy a podobné kozmetické nedostatky sa usádzajú nevyčistiteľné usadeniny a nečistoty. Lak začne oxidovať, je bez lesku a neodvádza vodu. Po celkovej renovácii laku, dostane vaše auto hladkosť, lesk a perfektný odvod vody. Na takto renovovanom laku sa nečistoty udržujú len ťažko a laku tým predĺžite životnosť o niekoľko rokov. Po dokončení potrebných prác na vozidle, bude jeho vzhľad na 99% ako nový.

Luxury€300

Odstránenie stredných nedostatkov a škrabancov z laku, dosiahnutieho vyššieho lesku a hĺbky laku, zvýšenie odolnosti vozidla voči znečisteniu a vonkajším vplyvom.

Ultimate od €690

Odstránenie všetkých nedostatkov a škrabancov laku, brilantný lesk a hĺbku laku, zvýšenie odolnosti vozidla voči znečisteniu.

Neviete, ktorý program je pre Vás ten správny? Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu.
Náš technik zhodnotí stav vozidla, vysvetlí všetky postupy a odporučí ten správny program a produkty pre čo najlepší výsledok. Zároveň Vám ponúkneme dlhodobý údržbový program na základe Vaších požiadaviek, vhodný pre Vaše vozidlo, ktorý zabezpečí dokonalý vzhľad Vášho vozidla a zároveň Vám ušetrí financie.

*Ceny sú uvedené vrátane DPH