Oficiálny distribútor SCHOLL Concepts

Oficiálny distribútor SCHOLL Concepts

 • date
 • 07/03/2014

S radosťou môžeme oznámiť našu oficiálnu spoluprácu s firmou SCHOLL Concepts GmbH.

Po takmer roku používania výrobkov firmy SCHOLL Concepts sme sa stali oficiálnym distribútorom tejto značky na územi Slovenskej a Českej republiky. SCHOLL Concepts so svojou dlhoročnou tradíciou patrí k popredným výrobcom autokozmetiky. Ich produkty používajú uznávaní profesionáli v detailingu a lakovniach, ako aj výrobcovia automobilov, ich dodávatelia lakovaných dielov, nábytkársky priemysel a všetci, ktorí nekompromisne vyžadujú najvyššiu kvalitu svojích výrobkov.

V nasledujúcich týždňoch plánujeme sériu prezentácií pre rôzne cieľové skupiny, o ktorých Vás budeme informovať na našom blogu a Facebook-ovej stránke. V dohladnej dobe pribudne aj eshop, na ktorom sa dozviete podrobnosti k jednotlivým produktom a budete si ich môcť objednať z pohodlia Vášho domova.

V prípade záujmu o naše produkty, alebo spoluprácu nás neváhajte kontaktovať.

2 komentáre on Oficiálny distribútor SCHOLL Concepts

 • Robo says:
  05/07/2014 at 15:54

  Zdravim chcem sa spytat ci su skladom lestiace pasty ciernidlo na plasty cistic a kondicioner na koze nejake vosky a nejaka ochrana laku? Chcel by som prist v utorok osobne ak sa da aj po nejake rady a tipy.Planoval by som vziat tovar za cca 500-600 eur.Vopred dakujem za odpoved

  Odpovedať

  • Royal Garage says:
   06/07/2014 at 23:35

   Dobrý deň,

   všetky pasty sú skladom, takisto SPAM (čistič), Dirt Eraser (pena na čistenie), SKIN (kondícionér) a samozrejme aj vosky a iné ochrany laku. Veľmi radi vás u nás privítame. Poprosili by sme Vás sa nám, ozvať telefonicky dopredu na 0948 11 77 60 u nášho kolegu Mira, aby náhodou nebol práve u nejakého zákazníka. Ďakujeme.

   Odpovedať

Leave a reply

Fields marked with * are required