Ferrari FF Rosso Maranello

  • date
  • 26/02/2014

Prvé Ferrari FF nebolo ešte ani hotové a už sme tu mali hneď ďaľšie! Ikeď motor je v každom FF rovnaký, toto druhé FF malo jeden veľký upgrade – špeciálnu 3 vrstvovú príplatkovú farbu Rosso Maranello.

Vozidlo prišlo samozrejme takisto na náš najvyšší program Ultimate Detail. Kedže sa, ale s autom jazdí každý deň a to po celý rok, voľba ochrany bola jasná – Ceramic PRO 9H. Ako vždy bolo auto najskôr dôkladne vyčistené a dekontaminované. Potom prišlo na rad samotné leštenie, klasicky s vynikajúcimi produktami od SCHOLL Concepts. Následne bola aplikovaná keramická ochrana Ceramic PRO 9H na lak, disky a vďaka svojej tepelnej odolnosti aj na brzdové strmene. V interieri sme použili Ceramic PRO Leather a čiastočne Ceramic PRO Plastics, ktorý bol takisto použitý na vonkajšie plasty ako diffúzor a prednú masku. Nakoniec sa aplikovali tekuté stierače Ceramic PRO Rain na všetky okná.

Farba už po leštení nádherne ožila a dostala neskutočnú hĺbku, po aplikácií Ceramic PRO 9H sa tento effekt ešte zintezívnejšil a auto dostalo aj úžasný lesk.

Celková práca ~60 hodín

Foto: TheVisionPhotos

Leave a reply

Fields marked with * are required