G-POWER M3 E93

  • date
  • 08/01/2015

Nemeckého úpravcu G-POWER asi netreba predstavovať, známy sú hlavne ich kompresorovými úpravami. Ak je vám teda 420 koní v sériovej M3 málo, zbehnete do G-POWER.

Vozidlo bolo dôkladne a šetrne vo viacerých krokoch vyčistené a dekontaminované. Lak sme leštili v 3 stupňoch s pastami Scholl Concepts CZ & SK a pre dokonalý finish a zároveň prípravu na keramickú ochranu sme aplikovali Nano Polish. Lak tak dostal brilatnú hĺbku a lesk, ktoré boli ešte viac zvýraznené po aplikácií a vytvrdnutí 2 vrstiev Ceramic PRO 9H a jednej vrstvy Ceramic PRO Light. Disky boli demontované a dokonalo vyčistené zo všetkých strán. Na ochranu sme aplikovali keramickú ochranu na celý povrch diskov, ktorá bola taktiež aplikovaná na brzdové strmene a koncovky výfukov.
Interiér bôl dôkladne povysávaný a kožené povrchy vyzerajú po hĺbkovom čistení a následnej impregnácii znova ako nové. Koža bola impregnovaná s Ceramic PRO Leather na zvýšenie ochrany proti oterom, UV žiareniu a vode/špiny. Na záver prišlo vyčistenie a impregnáciá gumoých tesnení a aplikácia tekutých strieračov na okná.

Leave a reply

Fields marked with * are required